[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vdekje e dyshimtë e një femre në DeçanPolicia e Kosovës raporton se një femër ka ndërruar jetë dhe se ajo po konsiderohet si vdekje e dyshimtë.

 Sipas Policisë viktima ishte e sistemuar në qendrën e komunitetit për persona me aftësi të kufizuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante. Kufoma është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Menu Title