[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në RugovëVajza që po kërkohet nga familjarët qëndroi sot në Rugovë, aty realizoi edhe fotografitë Kanë kaluar mbi 24 orë që prej momentit kur 16 vjeçarja, Viola Guri, nga Kaçaniku është zhdukur.

Përderisa Policia e Kosovës është duke e trajtuar rastin për lokalizimin dhe gjetjen e saj, e njëjta nuk ka kontaktuar me familjarët.

Por, sipas disa fotove që janë siguruar sot nga familja e vajzës nga rrjeti social Snapachat, ajo shihet se ka qëndruar në Rugovë të Pejës.

Express do të ju sjell rrëfimin e plotë të familjes.

 

Menu Title