[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza ia fut gishtin Loredanes aty ku nuk duhetLoredana Zefi dhe Mozzik janë prindër të një vajze, Hanes, që po rritet dita ditës.Publiku ia njeh shumë mirë prindërit, e gjithashtu e njeh mjaftë mirë edhe Hanen e vogël, shkruan Botapress.info

Siç dihet, Loredana dhe Mozzik i kanë ndarë rrugët e tyre, ndërkaë Hana po jeton në Gjermani pranë të ëmës.Në këtë foto ku shihet reperja bashkë me të bijen, Hana duket teksa ia fut gishtin në hundë të ëmës.

A bënë kështu?

 

Menu Title