[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vajza bukuroshe e Ilir Shaqirit po çmend ItalinëPrej vitesh ka qenë një prej emrave më të lakuar në Itali ku edhe zhvillon karrieren e tij dhe u bë shumëi njohur.

Bëhet fjalë për balerinin e njohur shqiptar Ilir shaqirin, që siç duket së fundmi gjithë vemendja e tij është duke marrë e bija e Emily Shaqiri , e cila është kthyer në një yll që komentohet gjatë në media.

Siç raportu pak mëparë Emily do të bënte pjesë në një grup të quajtur “Maricle Tune” dhe seritë e të cilit po shfaqen dhe në “Meediaset” dhe voglushja ka fitur një famë të madhe në Itali pasi ky serial është pëlqyer shumë.

Menu Title