[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ushtarët francezë nuk ia ndajnë sytë Melania TrumpitDy ushtarë francezë nuk mund të mos i lëshonin sytë drejt Zonjës së Parë të SHBA’ve, Melania Trump. Ngjarja ka ndodhur kur çifti Trump arritën në Francë për takimin e G7’tës.

Zonja e Parë duke shumë bukur kur doli nga aeroplani “Air Force One’, e veshur me një fustan Calvin Klein me vlerë 650 dollarë.

Dhe sigurisht, ajo ka tërhequr vëmendjen  e të gjithëve. Në një fotografi e cila po shpërndahet në rrjetet sociale, shihet Melania Trump e cila ecën në tapetin e kuq, ndërsa ushtarët nuk mund të rezistojnë pa e shikuar.

Menu Title