[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ushqimet që ju duhen për të humbur peshëKur bëhet fjalë për të ngrënë shëndetshëm, të gjithë kemi uljet dhe ngritjet tona.Të gjithë njerëzit bien ‘pre’ e ushqimeve që të shëndoshin gjatë festave.Por e mira është që mund të riktheheni në rrugën e duhur me ushqime që ju ndihmojnë që të mbani peshën e duhur dhe të përmirësoni shëndetin tuaj.

Këto ushqime më poshtë janë të shëndetshme dhe të pakta në kalori të cilat mund të hahen gjatë gjithë kohës si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të bazuar në bimë.

Tërshëra

Fasulet

Specat e kuq djegës

Mollët

Brokoli

Çaji i gjelbër

Limonët

Menu Title