.
×

Unikkatil nxjerr këngën që e kishte paralajmëruar më parë (Video)E kishte paralajmeruar kohe me pare se do te nxjerr ne publik nje kenge qe pret te behet hit. Reperi i njohur Unikkatil sapo ka edituar kengen e tij A pe sheh ne bashkepunim me Milotin dhe Don Phenomin, njofton Botapress.

Pritet qe edhe kjo kenge te behet hit ne skenen e repit ne Kosove.