[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Unikkatil arrin në Kosovë, por ndodh e papritura!Ka një bazament fansash aq besnik, sa plotë prej tyre kanë shkuar ta presin në aeroport.

 

Reperi shqiptar Viktor Palokaj, ka arritur në Prishtinë në orët e vona të së mërkurës, ndërsa është siguruar edhe videoja e mbërritjes së tij në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”.

 

 

Unikkatil shihet duke dalë nga portat kryesore të Aeroportit, i veshur në të zeza e me një kapele në kokë.

 

Por e çuditshme është se ai nuk përshëndetet me fansta dhe largohet me masa të rrepta sigurie nga sigurimi.

 

Megjithatë, nuk dihet se sa do të qëndrojë ai në Kosovë por, erdhi në vendlindje, pas një koncerti që mbajti në Zvicër ditë më parë.

 

VIDEO

Menu Title