[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Unaza e fejesës që po konsiderohet si më e bukura në botë (VIDEO)Një dizajner ka krijuar një unazë të diamantë me ngjyrë të verdhë, duke përdorur materiale të metalta. Bobby White është një dizajner i bizhyterive me bazë në Londër, i cili ka krijuar një numër të madh unazash për figura publike.

Në mesin e personave nga bota e showbizit, të cilëve White iu përgatiti bizhyteri, ishin Jay-Z, Beyonce dhe Rihanna. Kësaj radhe, ai ka vendosur që të krijojë një unazë prej diamanti, duke e ngjyrosur këtë të fundit me të verdhë.

Ai ka vendosur ta incizojë vetën përgjatë procesit të prodhimit të mjetit estetik, e më pas pamjet i janë publikuar nga tabloidi ‘Daily Mail’.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta parë unazën në fjalë.

Jewel designer makes yellow diamond ring from scratch

Whoever said the perfect engagement ring doesn't exist hasn't seen THIS ??Credits: @Bobby White

Publiée par Daily Mail Video sur Lundi 9 septembre 2019

Menu Title