[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘U prish dynjaja’ Kjo foto e grimierit të njohur po bën zhurmë të madheVajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj ,Anxhelina është parë në një event të rëndësishëm të grimjerit të njohur Patrick Ta në shoqërinë e mikut të saj po ashtu grimier Arielit. Arieli është një nga më të famshmit madje ka vizituar Shqipërinë pak kohë më parë.

Anxhelia duket sexy në mënyrë të hatashmë por ajo që ka tërhequr vëmendjen është pamja e mikurt të saj Ariel. Ai mban veshur pantallona të bardha që i lëjojnë të duken qartë të çfarë ka veshur poshtë si dhe një bluzë ‘crop top’.

Të menjëhershmë kanë qenë reagimet kundër kurimit deri në detajet më të fundit të grimjerit, madje e kanë cilësuar atë si nëj nga rivalët më të mëdhenj të këngëtares përsa upërket formave trupore. FOTO

Menu Title