[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

U ngacmua seksualisht, moderatorja shqiptare publikon bisedën (Foto)Abuzimi i vajzës së mitur në Shqipëri solli reagime të shumta në rrjetet sociale dhe si rrjedhojë dhe protesta.
Edhe emrat e njohur të estradës shqiptare kanë dhënë mendimet e tyre dhe një pjesë janë bashkuar në potestën që u bë ditën e djeshme(4 qershor) në Tiranë.
Nuk ka munguar as reagimi i moderatores Fjoralba Ponari e cila me këtë rast ka treguar se edhe ajo është ngacmuar seksualisht dhe e ka publikuar bisedën në rrjete sociale.


“Hëngsh veten dhe iu thaftë asaj që ta lë ty! Shpellar! U lumtë moj nëna shqiptare për bijtë që keni rritur!”, ka shkruar ajo.

Menu Title