.
×

“Turp të kesh”, reagimi i miliarderit pas postimit të MorenësMorena Taraku dhe Sasha kanë nisur një luftë virtuale. Vetëm pak javë pasi u mësua se cili ishte i dashuri i këngëtares së njohur shqiptare Morena Tarakut, erdhi edhe lajmi për ndarjen e tyre. Sipas disa postimeve në rrjetet sociale është nënkuptuar se Morena është ndarë nga miliarderi nga Teherani, Sasha Sobhani.

25 vjeçarja ka publikuar një video ironike në InstaStory me mbishkrimin “Kur zbulon se i dashuri është homoseksual” dhe më pas nuk ka vonuar as Sasha me një postim ku shkruante “Turp të kesh”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Morena Taraku ishte kënga “Femnat”, në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM.