[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Turp të kesh’ miliarderi Iranian e bënë për pesë pare Morena TarakunNdarja e Morena Tarakut dhe miliarderit iranian Sasha Sobhani ka qenë në qendër të vëmendjes që prej ditës së djeshme për shkak të postimeve që dyshja e dedikoi njëri tjetrit ku nuk kanë munguar ofendimet e kunjat.

 

Ishte miliarderi ai që konfirmoi ndarjen duke shkruar ‘ik pirdhu’ në një postim dhe ‘jam beqar dhe i lumtur’ në një postim tjetër.Por Sasha nuk është ndalur me kaq pasi ditën e sotme në një postim tjetër shkruan ‘turp të kesh’ deklaratë që vjen pak orë pasi Morena në një video shkruante se kishte mësuar që të dashurin e kishte gej.

Menu Title