[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tuna zbulon se përse nuk flet me Robertin dhe NorënKëngëtarja Tuna zbuloi shumë gjëra rreth vetes në emisionin e sontëm të PRIVE.

Ajo foli për familjen e saj, djalin Tianin dhe burrin Patris Berishën.

Artistja tregoi prejardhjen e emrit të fëmijës së saj, foli edhe për lidhjen e saj bashkëshortore por edhe për miqësinë me Dafina Zeqirin – artisten me të cilën një kohë nuk fliste fare.

Përveç këtyre, Tuna zbuloi edhe disa të pathëna pas një pauze goxha të gjatë larg televizioneve dhe intervistave.

Për t’i kuptuar të gjitha, klikoni mbi videon e mëposhtme./BP

 

Menu Title