[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tuna i hoqi mbiemrin Berisha djalit, kundërpërgjigjet RobertiSë fundmi këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu i ka bërë lëmsh të gjithë me ndryshimet që ka bërë në llogarinë e saj në “Instagram”.Tuna pasi hoqi mbiemrin Berisha nga Instagrami i saj, të njëjtën gjë bëri dhe me djalin e tyre Tian.

Profili në Instagram i vogëlushit tani mban emrin Tian Sejdi. Ky veprim i Tunës ka sjellë dhe një reagim nga kunati i saj, Roberti.

Ai ka publikuar një video video të vajzës së tij, Renee duke luajtur me Tianin dhe shkruan mbiemrin e të dyve.“Renee Berisha, Tian Berisha”-shkruan Roberti duke ia bërë të qartë Tunës se vogëlushi mban mbiemrin e tyre.

Menu Title