[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes?Prej kohësh është përfolur për një ndarje të mundshme në mes Tunës dhe Patris Berishës pas krizës në lidhje.

Duke mos u deklaruar për këtë asnjëherë, dyshja duke se tashmë kjo është konfirmuar dhe dyshja i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre.

Dyshimet për këtë janë shtuar edhe më shumë pasi Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Kujtojmë që Tuna dhe Patrisi janë prindër të një djali, Tian.

Menu Title