.
×

Tuna dhe Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, sa ndryshe duket këngëtarja (Foto) 

Tuna dhe Patrisi po shfaqen tejet të lumtur si prindër të ri.

Tiani i cili tashmë ka mbushur një muaj, sot u dërgua për vizitë tek dotkoresha e tij, shkruan Indeksonline.

Këtë moment, këngëtarja nuk hezitoi që ta ndajë edhe me miqtë e saj në rrjete sociale.

Në fotografi duket se Tiani gëzon shëndet të plotë. Ndërsa Tuna duket se ka pësuar kogja ndryshime  pas lindjes./Indeksonline.