[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Trishtim: Humb jetën babai i djalit nga Lipjani që u zhdukë 4 ditë më parëTrishtim: Vdes babai i djalit nga Lipjani që u zhdukë 4 ditë më pare. Ka vdekur babai i Shqipdon Aliut, djalit 23 vjeçar i cili qe katër është është raportuar si i zhdukur.

Nga burime të pakonfimuara raportohet se babai i Shqidonit ka vdekur sot, ndërsa nuk dihen shkaqet. Kujtojmë, që 23 vjeçari Shqipdon Aliu para katër ditësh ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Familja Aliu kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij.

Për çdo informatë mund të thirrni në këta numra: 045 855 325, 049 155 625, 044 454 891.Rasti është lajmëruar edhe në polici dhe janë në kërkim të Shqipdonit./gazetametro.net

Menu Title