[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tri videot ku Alberije Hadergjonaj e ka tepruar me zhveshjenAlberije Hadergjonaj është njëra nga këngëtaret që për vite me radhë ka sjellë krijime të reja në muzikë.

Këngëtarja jeton dhe vepron në Amerikë, por asnjëherë nuk harron fansat, që ka në trojet shqiptarePërmes rrjeteve sociale, ajo i mban të informuar të gjithë rreth më të rejave për të, nga secili vend ku shkon.

Me fotografi dhe video në rrjetet sociale ajo i çmend të gjithë me linajt trupore që ka.Më poshtë keni tri nga videot më joshëse të saj, ku shfaq më shumë se që duhet.

VIDEO

Menu Title