[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tri ndeshje në Vushtrri, tre qytetarë bëhen për spitalGjatë ditës së martë, në Vushtrri kanë ndodhur tri aksidente trafiku, ku si pasojë janë lënduar tre qytetarë, bën të ditur Policia e Kosovës

Rasti i parë ka ndodhur në rrugën “Skënderbeu” në Vushtrri, ku i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia ka goditur këmbësorin.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Vushtrrisë.

Rasti i dytë ka ndodhur në sheshin “Hasan Prishtina” në Vushtrri, ku i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën e tij VW Golf, nga pakujdesia ka goditur një këmbësore.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar në emergjencën e Vushtrrisë.

Ndërkaq rasti i tretë ka ndodhur në rrugën “Shemsi Istrefi” në Vushtrri, ku i dyshuari derisa ishte duke e drejtuar veturën e tij ka goditur një të mitur i cili ishte me biçikletë.

I mituri ka pësurar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për ndihmë mjekësore në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Menu Title