[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tre gjeneralë në një foto, bashkë me djalin e një ish-gjeneraliGllogjani ka bërë bashkë sot tre gjeneralë, ish-ushtarë dhe njerëz të zot në luftën çlirimtare. Daut Haradinaj ka pritur në fshatin e tij Sylejman Selimin e Agim Çekun.

Bashkë me ta në foto është edhe djali i ish-gjeneralit, Shkëlzen Haradinaj. Luani po ecën me hapa të sigurt në Ushtrinë e Kosovës duke ndjekur rrugën e babait.

 

Menu Title