.
×

Transferi i ri i Barcelonës ishte hajdut, ja si i kishte vjedhur gazetarit aparatin fotografik (Video)Yerry Mina është lojtari më i ri i Barcelonës por së fundmi në internet po qarkullon një video ku ai është kapur në flagrancë duke vjedhur.

 

Gjatë ndeshjes Penarol-Palmeiras, kolumbiani përtoi nga rrëmuja e shkaktuar dhe dinakërisht shkoi për të vjedhur një aparat fotografik profesional.