[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tragjedia në Hallaq të Lipjanit: Familjet e përfshira në konflikt ishin fqinj të afërt me njëri-tjetrinNjë person ka ndërruar jetë, ndërsa pesë të tjerë janë plagosur sot rreth orës 07:00 në fshatin Hallaq i Madh, në Komunën e Lipjanit.Konflikti ka ndodhur mes dy familjeve Hoxha dhe Jakupi nga Ribari i Madh.

Të dyja këto familje janë fqinj mes vete raporton Klan Kosova.

Menu Title