[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tomë Gashi konfirmon arrestimin e Hysni Gucatit, paralajmëron edhe diçka tjetërBotapress 25 Shtator – Avokati Tomë Gashi ka konfirmuar arrestimin e kryetarit të OVL UCK, Hysni Gucati.Gashi ka thënë se Gucati do të dërgohet për në Hagë, teksa thotë se bastisjet po vazhdojnë.

Tani u arrestu nga policija e eulexit kryetari i OVL te UÇK zoti Hysni Gucati dhe do te transferohet ne Hague!

Bastisjet po vazhdojn!

Tani u arrestu nga policija e eulexit kryetari i OVL te UÇK zoti Hysni Gucati dhe do te transferohet ne Hague!Bastisjet po vazhdojn!

Publiée par Tomë V. Gashi sur Vendredi 25 septembre 2020

Menu Title