[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tollovi rrugës për Prizren, aksidentohen dy makina(Foto)Botapress, 30 Korrik-Dy makina janë përplasur sot duke shkaktuar dëme materiale,në fshatin Landovicë rrugës për Prizren, shkruan Botapress.info

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes, mirpo ende nuk ka ndonjë njoftim për të lënduar. Sezona e mërgimtarëve dhe e dasmave ka shkaktuar tollovi në komunikacion ndaj edhe aksidentet janë shpeshta./Botapress.info/

Më posht i gjeni fotografitë nga vendi i ngjarjes:

 

Menu Title