[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tollovi në trafik në Prishtinë, dy persona perleshen në mes vete(Foto)Botapress, 9 Gusht-Dy persona janë përleshur në mes vete në një rrugë të Prishtinës, sot gjatë orës së pasdites.

Si rezultat i kësaj në këtë pjesë trafiku ka qenë i ngarkuar dhe qarkullimi është vështirësuar shumë, shkruan Botapress. Nuk dihen motivet e perleshjes në fjalë mirëpo sipas lexuesve të Botapress policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe aktualisht po e heton rastin. /BP/

 

Menu Title