[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tolgahan uron Kurban Bajramin në gjuhën shqipeBesimtarët e fesë islame ditën e sotme po festojnë Kurban Bajramin, shkruan GazetaBlic.Figura publike kanë bërë urimet e tyre në rrjete sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe aktori turk, Tolgahan Sayisman i cili ka publikuar një fotografi, ku ka uruar në gjuhën turke Kurban Bajramin, por nuk ka munguar edhe ai në gjuhën shqipe.

Tolgahan ka vite i martuar me Almeda Abazin, ndërsa tani çifti ka dhe një djalë.

Menu Title