[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tifozi i vogël anglez përlot publikun/ Ja video që bëri xhiron e botësNjë fëmijë i vogël ka bërë xhiron e rrjetit sot teksa është paraqitur në një video duke shfaqur hapur se e mbështet Anglinë. Djali duket qartë që është me aftësi të kufizuara pasi ka kaluar sëmundjen e meningjitit. Ashtu si të gjithë tifozat anglez dhe ai shpreson që të Kupa e Botës të vijë në Angli.

Ndërkohë ndeshja midis KRoacisë dhe Anglisë po luhet në këto momente dhe anglezët janë duke udhëhequr më rezultat 1-0 , pas golit të Tripier,transmeton Botapress.info

VIDEO 

Menu Title