[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Therje me thikë në PrishtinëRr. “Xhorxh Bush”, Prishtinë 27.02.2017 – 12:45. Viktima mashkull K-Shqiptar- i mitur është therur me thikë nga një i dyshuar i panjohur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve ka lëndime të lehta trupore, njofton Policia e Kosoves raporton Botapress.

Menu Title