[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Thaçi takon babanë e dy heronjve të familjes DemakuPresidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka takuar sot Haxhi Demakun –  prindin e dy heronjve të Kosovës, Xhevat dhe Bedri Demaku.

Thaçi ka thënë se familja Demaku e tëra ishte angazhuar në radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Me bashkëluftëtarin Haxhi Demaku, prindin e dy heronjve të Kosovës. Familja Demaku e tëra ishte angazhuar në radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. HTH

Publiée par Hashim Thaçi sur Jeudi 2 juillet 2020

Menu Title