[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Teuta Selimi publikon këngën e re “Ja fala”Këngëtarja e njohur Teuta Selimi, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor.“Ja fala” mban titullin kënga e saj e re, e cila është e zhanrit baladë.Muzika është punuar nga Shkumbin Nebihu, gjersa vargjet janë shkruar nga Fadil Topalli.

Kënga është shoqëruar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Shqipëri.Ana vizuale i është besuar MAX Production.

Ashtu si thuajse në çdo paraqitje tjetër, Teuta edhe kësaj radhe nuk zhgënjeu me stilin dhe interpretimin e saj të veçantë.

Menu Title