.
×

Teuta Krasniqi me modelin… (Foto)A po mendonit se Teuta Krasniqi është shumë e dëshpëruar dhe e mërzitur pas ndarjes me Bleron?

Në fakt, aktorja sërish buzëqesh dhe e jeton jetën me ritmin e zakonshëm. Ajo, tashmë është inkuadruar në serialin “Zyra për gjithçka”.

Ndërkohë, bëhet e ditur se Teuta së shpejti mund të nisë me edicionin e ri të programit televiziv “Pa teklif”.

Teuta, padyshim është një na aktoret e preferuara. Atë e pëlqen edhe modeli Meti Alshiqi, që e ka bërë një foto me aktoren e famshme.