[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Teta Gjyli në spital, ‘vizitohet’ nga Haradinaj dhe Veseli (Foto)Kryeministri aktual i vendit Ramush Haradinaj dhe kryetari i kuvendit Kadri Veseli gjatë kohës së fushatës për zgjedhjet nacionale vizituan njërin nga spitalet në vend.

E njërës prej fotografive të realizuar atje aktori i njohur Osman Azemi i ka shtuar edhe një të veten në rolin e ‘Teta Gjylit’ ku shihet e shtrirë në spital.

‘Pa koment’ ka shkruar Osmani përkrah fotografisë ndërsa me të qeshura i janë përcjellë komentet nga ndjekësit.

 

Menu Title