[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tërmet në TetovëSonte rreth orës 21.35 është ndjerë një tërmet në Tetovë. Epiqendra e tërmetit dhe intensiteti ende nuk dihen, raporton TetovaSot.

Për më shumë detaje në vazhdim.

Menu Title