.
×

Tenistja më e bukur në histori? (Foto)Eugenie Bouchard pa asnjë dyshim se është tenistja më atraktive në botë.

Numri 7 i botës së tenisit femëror në çdo duel zë vëmendje jo vetëm me lojën e saj, por edhe me bukurinë e jashtëzakonshme dhe linjat trupore, transmeton Telegrafi/

Për të të flitet nuk bën, mjafton t’i shikoni fotot dhe do të çmendeni nga thjeshtësia që ka kjo seks bombë e tenisit botëror. /Telegrafi/