[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Të shtrirë në bar, Meta publikon foton e veçantë me Kryemadhin për Shën ValentinEmërimet në Kushtetuese, Delegacioni i Venecias nis takimin me opozitën. Emërimet në Kushtetuese, Delegacioni i Venecias nis takimin me opozitën

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto, ku shfaqet me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi. Të qeshur dhe të shtrirë në bar, çifti duket më i lumtur se kurrë.

Meta ka uruar për më shumë dashuri në zemrat e shqiptarëve. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” shkruan presidenti krahas fotos.

Menu Title