[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Të gjitha “cullakhanet” e Bleona Qeretit në eventet e viteve të fundit…(Foto) 

Bleona Qereti, një këngëtare shqiptare për të cilën mund të mos keni dëgjuar kurrë më parë, u sigurua që të dielën në festën pas Oscar të Vanity Fair, të ishte në vëmendje të të gjithëve.

 

Ajo kishte veshur një fusta transparent në formë rrjete ku nuk i linte asnjë vend imagjinatës, shkruan Mirror.uk.

 

 

Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Bleona e ka tronditur qilimin e kuq në një veshje të tillë. Në të vërtetë, këngëtarja dhe aktorja duket se mbështetet tek kjo vëmendja që kapin kostumet për të siguruar që njerëzit të interesohen për të.

 

Ajo arriti në 2014, në American Music Aëards u shfaq me një veshje të ngjashme rrjetë, së bashku me një palë tanga argjendi. Duke folur për zgjedhjen e saj të veshjes në atë kohë, ajo zbuloi se prindërit e saj janë të tronditur nga stili i saj.

 

“Ata nuk po largohen nga banesa e tyre, madje as nuk duan të dalin“, – tha ajo.

 

Nuk dihet se sa kohë iu desh Bleonës për të hyrë me veshjen e saj në festën e pas Oscarve 2018. Megjithatë, ajo ka veshur veshmbathje të ngjashme në vitet e fundit, si në Grammy Aëards 2015, në festën e Elton John në 2017 pas Oscar.

Menu Title