.
×

Tayna ka një lajm të madhë për fansat, sa e lumtur që ështëTayna është emër i ri në estradë, që me një numër të vogël projektesh ka arritur shumë suksese.

Së fundi, ajo ka publikuar këngën “Doruntina”, e cila po ecën suksesshëm në treg, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, rep-artistja e re ka treguar se dje shënoi dy suksese të njëpasnjëshme.

Së pari, ajo njoftoi se kënga “Doruntina” ka marrë 6 milionë klikime në kanalin YouTube si dhe bëri të ditur që tashmë ka arritur shifrën prej gjysmë milioni ndjekësish në Instagram.

Kujtojmë që Tayna po punon rreth përgatitjes së projektit të ri, të cilin nuk ka zbuluar se kur do ta publikojë.