.
×

Tag Archives: Prekaz

Sonte nata e zjarreve

  Botapress, 7 mars- Sot përfundon manifestimin gjithëpopullor në kujtim dhe nderim të Epopesë së lavdishme të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe heroizmit të Komandantit Legjendar Adem Jashari, familjes Jashari…