.
×

Tag Archives: neser

Moti për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të jetë mot me vranësira të shpërndara dhe kryesisht i qetë. Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë…