.
×

Tag Archives: Moti ne Kosove

Moti në Kosovë

Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe herë-herë me reshje shiu, ndërsa në viset malore parashihet të bie shi me borë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -1 deri…