[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tag Archives: Historia e bakllavasë

Historia e bakllavasë

Historia e bakllavës është shumë-ngjyrëshe si historia e tokave të Mesdheut dhe Lindjes së Mesme. Besohet gjerësisht, se asirianët në rreth shekullit të 8-të, ishin njerëzit e parë që vendosën …

Menu Title