.
×

Tag Archives: Dritan Prifti

LAJMI I FUNDIT: Vdes politikani i njohur shqiptar

———————————————————————— ———————————————————————– Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për…