[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sot vranët dhe intervale me diellInstituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me i intervale me diell.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18- 20 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit e lehtë deri mesatare.

Menu Title