[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sot seanca e jashtëzakonshme e thirru nga opozita për “korrigjimi i kufijve”Botapress 31 Tetor – Sot në Kuvendin e Kosovës do të mbahet seanca e jashtëzakonshme e thirrur nga partitë opozitare. Në ora 10:00 në Kuvendin e Kosovës sot do të mbahet seanca e jashtëzakonshme, shkruan lajmi.net.

Kjo seancë ka të bëjë me angazhimet e presidentit Hashim Thaçi në përfshirjen e “shkëmbimit të territoreve” apo “korrigjim të kufijve” në dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Kjo seancë e jashtëzakonshme është kërkuar nga opozita.

Menu Title