[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sot pritet të dalë para drejtësisë Shpend Kastrati 

Shpend Kastrati mbahet në burg prej nëntorit të vitit 2015 I dyshuar për vrasjen e gjyshit të tij ismail Kastratit.

Ai po akuzohet nga prokurorja  Fikrije Zejnullahu e cila vetëm njëherë e ka marrë në pyetje të akuzuarin.

Familjarët e Shpend Kastratit dyshojnë se pas kësaj vrasje qëndron dikush tjetër e jo Shpendi.

 

LEXO ME SHUME PER KETE RAST: Skandaloze: I akuzuari Shpend Kastrati mbahet në burg, e prokurorja Zejnullahu gjendet “jashtë vendit!”

 

Botapress ka shkruar per kete rast i cili tejkalon çdo procedure te mbajtjes ne paraburgim pa aktakuze dhe pa marrje ne pyetje nga prokurorja

 

Menu Title