.
×

Sot nuk flasin, por shikoni se si festonin së bashku dikur Tuna dhe NoraDy këngëtarët Tuna dhe Nora ka kohë që nuk kanë raporte të mira me njëra-tjetrën, por si për çudi të dyja u martuan për dy vellëzerit Berisha, Patrisin dhe Robertin.

Përpara se marrëdhëniet mes tyre të prisheshin, ato shiheshin shpesh në shoqërinë e njëra- tjetrës, si dy mikesha të vërteta.Madje kanë edhe foto së bashku.

Pasi që jemi tek festa e Halloween-it, vite me parë dy bukuroshet e estradës e kanë festuar së bashku këtë festë, ndërsa sot as që komunikojnë me njëra-tjetrën.

Shikojeni imazhin me poshtë: