[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Skandaloze mesazhet e anëtarëve të LVV: Fyni e shani LDK-në kishe jem votus tuaj po tash dolëm në VVMilitantët e LVV po bëjnë një fushatë poshtëruese kundër Ldk me anë të mesazheve që po iu dërgohen njerëzve të ndryshëm, njofton Botapress.

Përveq kësaj ata po i postojnë këto mesazhe edhe nëpër grupë të ndryshme në facebook. Botapress ka siguruar një të tillë që i kishte shkuar një anëtari të LDK’së me mbishkrimin poshtërues duke u munduar të fyejnë dhe shajnë LDK’në.

“Përkrahne Albinin, hini në faqe like&share.

Fyni e shani LDK’në kishe jem votus tuaj po tash dolëm në VV. Ma shumë se kurrë kem nevojë mu aktivizu me cdo profil që mundëni”.

Ky është mesazhi që kishin shkruar ata dhe u është dërgusr nje numri të madh të njerëzve./Botapress/

Menu Title