.
×

Sinani dhe Andrra së shpejti fëmijë të dytë? Ja çfarë thotë ajo 

Prej dy vitesh Andrra dhe Sinani janë bërë prindër të Ansit të vogël.

Në një intervistë për Thumb ajo ka treguar raportin e veçantë që ka me të voglin e saj dhe që përpiqet që të kujdeset e të kalojë sa më shumë kohë.

Gazetari e ka pyetur nëse kanë menduar për një fëmijë të dytë, por Andrra është shprehur se Sinani për momentin nuk është gati.

“Në fakt Ansi është hiperaktiv, shumë fëmijë i llastuar, por Sinani nuk është gati unë jam gati, ai thotë të rritet dhe pak Ansi e kismet”- është shprehur ajo.

Epo ku i dihet ndoshta edhe Sinanit ja mbush mendjen për të sjellë një tjetër fëmijë në jetë./Blitz.al