.
×

Si rrallë herë Sara Hoxha rrëfen gjithçka për lidhjen me Ledionin! (Video)Trashëgimtares së Top Channel Sara Hoxha nuk i ka pëlqyer kurrë të flasë për jetën e saj private.

Megjithatë këtë herë Sara Hoxha ka zbuluar një nga detajet më romantike të lidhjes së saj me moderatorin Ledion Liço.

 

Mbrëmjen që lamë pas ajo ka ndjekur nga afër koncertin e këngëtarit John Legend, i cili për të është një këngëtar shumë i dashur. “Ledioni dhe unë u takuam herë të parë në një ditëlindje kur kjo këngë po luhej. Pas saj ne e kemi dëgjuar këngën “All of me”  në 829273 dasma,”-përfundon postimi Sarës në rrjete sociale, ndërkohë që në videon e publikuar prej saj dëgjohej pikërisht kjo këngë.

 

Në këtë mënyrë ajo zbuloi mjaft detaje nga historia e saj e dashurisë.